Vtipná body pro mimina

Poslední dobou se velmi rozšířila móda oblékat miminka do vtipných bodýček. Snadno tak potkáte miminko s nápisem „Jsem tátova nejrychlejší spermie“. Takové body leccos naznačí spíše než o dítěti samotném o jeho rodičích. Můžete si být jistí, že jde o pohodáře, kteří to rodičovství neberou zas tak vážně.

Vhodný dárek pro novorozence

Takové dětské body s vtipným nápisem je skvělý dárek pro rodiče nově narozeného dítěte. Rozhodně jde o lepší nápad, než lahev alkoholu, ze které miminko (doufáme) nic mít nebude, nebo třeba hračka, na kterou si takový novorozenec musí ještě počkat.

Kojenecké body s vtipným návodem na oblékání

Kojenecké body s vtipným návodem na oblékání

Bodýčko je naopak praktickou volbou, protože ho miminko opravdu potřebuje a bude ho používat. A rodiče budou mít váš dárek často na očích.

Pozor na kvalitu

Vtipná bodýčka můžete dnes koupit na každém kroku. Obchodníci je nakoupí ve velkém z Asie, nechají levně potisknout a prodávají se slušnou přirážkou.

Vy si raději vyberte kojenecké body, které bude kromě vtipného nápisu také vyrobené z kvalitní bavlny značkovým výrobcem. Pak si můžete být jistí, že miminku uděláte radost – i když neumí číst.